Polityka Zwrotów

§ 1
Postanowienia ogólne

W celu dokonania zwrotu Towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym i tym samym otrzymania zwrotu pieniędzy, należy wypełnić formularz odstąpienia od Umowy sprzedaży (dostępny do pobrania w pdf na niniejszej stronie) i odesłać go razem z Towarami, które mają zostać zwrócone.
W celach zapobiegawczych – uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu – należy zapakować Towary z największą starannością, wykorzystując w tym celu oryginalne opakowanie. Należy także pamiętać, że czas na zwrot Towarów wynosi 30 dni.

§ 2
Zwrot towarów

Jeśli formularz dołączony do przesyłki się zgubił, poniżej można pobrać wersję docx do wypełnienia.
Zwracane towary powinny być nieużywane, czyste i bez uszkodzeń. Należy pamiętać, że w przypadku, gdy towary były noszone, prane lub uszkodzone, możemy wymagać rekompensaty za obniżenie wartości produktu lub odmówić przyjęcia zwrotu.

§ 3
Reklamacje

Produkty zawierające wady fabryczne lub niezgodne z zamówieniem podlegają reklamacji.
Dokładne informacje dotyczące zasad dokonywania zwrotów reklamacji znajdują się w naszym Regulaminie.

§ 4
Zwrot pieniędzy

Gdy zwrot zostanie otrzymany i zatwierdzony, potwierdzimy to przez wiadomość na podany e-mail i zwrócimy Klientowi kwotę, którą zapłacił za towar oraz wysyłkę. Zwrot kosztów wysyłki następuje zgodnie z naszymi ogólnymi warunkami handlowymi i polityką zwrotów.
Klient otrzyma zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od przyjęcia zwrotu Towaru.
Uwaga! Zaksięgowanie kwoty na koncie lub karcie kredytowej może potrwać do 14 dni kalendarzowych.